Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Velká cena Chodska 32 ročník

17 září 8:00 - 18:30

Tento závod je určen a povinný pro všechny přijaté plavce ročníku narození 2010 a starší

Přihlášky do: 15.9.2022

Odhlášky do: 15.9.2022 do 14:00 hodin

Časový harmonogram:

Sobota – 17.9.2022 prezentace – 7:30 – 8:00 hodin

Sraz ve vestibulu bazénu v 7:30

Sobota – dopoledne

Rozplavání: 8:00 – 8:50 hodin

Zahájení závodů: 9:00

Sobota – odpoledne

Rozplavání: 90 minut po skončení 1. půldne

Zahájení závodů:  hodin

Vedoucí trenér: Čermák Václav

Startovné: startovné 85,-Kč za každý přijatý a neodhlášený start

Doprava – vlastní

Přihlášky klubu PAZ k soutěži XXXII. Velká cena Chodska

Počet přihlášených 11, počet startů 70.
Přihlášený Ročník Disciplína Kvalifikační čas
BERAN Alexandr 2010 3. 100m Volný způsob 1:03.47
5. 50m Znak 0:36.19
9. 50m Motýlek 0:35.65
15. 50m Volný způsob 0:29.41
17. 100m Motýlek 1:22.74
19. 100m Znak 1:16.53
BERAN Daniel 2007 3. 100m Volný způsob 0:56.78
5. 50m Znak 0:31.13
9. 50m Motýlek 0:29.30
7. 100m Polohový závod 1:09.08
15. 50m Volný způsob 0:26.84
17. 100m Motýlek 1:04.31
19. 100m Znak 1:03.77
ČERVENKOVÁ Kateřina 2004 6. 50m Znak 0:33.53
4. 100m Volný způsob 1:02.72
10. 50m Motýlek 0:32.20
2. 50m Prsa 0:37.05
16. 50m Volný způsob 0:29.48
20. 100m Znak 1:07.23
18. 100m Motýlek 1:10.18
8. 100m Polohový závod 1:06.18
DUCHKOVÁ Johanka 2010 2. 50m Prsa 0:52.10
4. 100m Volný způsob 1:36.09
8. 100m Polohový závod 1:58.00
16. 50m Volný způsob 0:41.14
12. 100m Prsa 1:54.35
20. 100m Znak 1:57.11
FOLTÝN Jan 2008 3. 100m Volný způsob 0:52.94
5. 50m Znak 0:30.48
9. 50m Motýlek 0:27.11
15. 50m Volný způsob 0:24.46
19. 100m Znak 1:04.90
17. 100m Motýlek 0:59.77
HAJŠMAN Matyáš 2009 3. 100m Volný způsob 1:17.20
5. 50m Znak 0:44.95
9. 50m Motýlek 0:42.59
15. 50m Volný způsob 0:35.36
17. 100m Motýlek 1:41.16
19. 100m Znak 1:39.21
HAJŠMAN Petr 2007 3. 100m Volný způsob 0:58.61
7. 100m Polohový závod 1:14.69
9. 50m Motýlek 0:30.53
15. 50m Volný způsob 0:27.49
17. 100m Motýlek 1:07.12
19. 100m Znak 1:13.58
5. 50m Znak 0:34.72
MACHOVÁ Anežka 2008 4. 100m Volný způsob 1:17.53
6. 50m Znak 0:39.43
8. 100m Polohový závod 1:29.34
16. 50m Volný způsob 0:35.41
20. 100m Znak 1:27.84
18. 100m Motýlek 1:40.06
MUCHKA Vojtěch 2010 3. 100m Volný způsob 1:08.67
5. 50m Znak 0:36.97
9. 50m Motýlek 0:38.55
15. 50m Volný způsob 0:32.34
17. 100m Motýlek 1:28.72
19. 100m Znak 1:18.46
RADĚJ Ivan 2009 1. 50m Prsa 0:40.65
3. 100m Volný způsob 1:11.35
7. 100m Polohový závod 1:26.07
11. 100m Prsa 1:31.46
15. 50m Volný způsob 0:32.44
19. 100m Znak 1:30.19
ŠMÍDOVCOVÁ Karolína 2009 4. 100m Volný způsob 1:17.81
6. 50m Znak 0:39.46
10. 50m Motýlek 0:39.93
16. 50m Volný způsob 0:35.18
18. 100m Motýlek 1:36.30
20. 100m Znak 1:25.59

Podrobnosti

Datum:
17 září
Čas:
8:00 - 18:30
Rubrika Akce:
Štítky Akce:
Webová stránka:
https://vysledky.czechswimming.cz/souteze/7367

Místo konání

Domažlice
Palackého 230
Domažlice, Plzeňský 344 01 Česká republika
View Místo konání Website

Pořadatel

Jiskra Domažlice – JiDo
Telefon:
777344707
E-mail:
jido@czechswimming.cz
View Pořadatel Website